فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
پيچ رولپلاك سنگ چه زمان بايد انجام شود؟ پيچ و رولپلاك نماي ساختمان
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
آرشيو
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :پيچ و رولپلاك نماي ساختمان
تاريخ: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۰:۱۲:۳۵

 

عمليات پيچ و رولپلاك نماي ساختمان در سه حالت بايد اجرايي شود: در حالت اول در گذر زمان سنگ هاي نما شل شده و احتمال سقوط ان وجود دارد و براي جلوگيري از حوادث ناگوار عمليات پيچ و رولپلاك سنگ نما انجام مي شود.

در حالت دوم بخشي از سنگ نما تخريب شده و يا سقوط كرده است و براي ترميم و جلوگيري از سقوط بخش هاي ديگر نما نياز است كه پيچ رولپلاك سنگ اجرايي شود.

در حالت سوم براي محكم تر شدن سنگ ها در نما كارفرما بعد از سنگ كاري و يا بعد از گذشت مدتي اقدام به پيچ رولپلاك نما مي كند.

 

مراحل اجراي پيچ رولپلاك نما به چه شكل است؟

پس از تماس با تيم كاري متخصص و متعهد ما ، نيروهاي با تجربه زرين ساب به محل اعزام شده و باتوجه به ابعاد نماي ساختمان و جنس سنگ و موارد ديگر براورد هزينه مي كنند و تعداد پيچ و رولپلاك براي انجام پروژه به صورت حدودي تعيين مي شود و پس توافق ترفين عمليات پيچ و رولپلاك نماي ساختمان اغاز مي شود.

پيچ رولپلاك نما به دو صورت پيچ رولپلاك بدون داربست و با طناب و با داربست انجام مي پذيرد و اين موضوع با توجه با موقعيت ساختمان و درخواست كارفرما تعيين مي شود ، البته لازم به ذكر است كه پيچ رولپلاك نماي ساختمان بدون داربست با دقت كمتري اجرايي مي شود و خطرات بيشتري براي نيروي كار دارد و توصيه ما به كارفرما اين است كه براي انجام دقيق و سريع و حفظ ايمني كار بهتر است ابتداداربست بر روي نماي ساختمان بسته شود و پس از ان پيچ و رولپلاك نماي ساختمان اغاز شود.

 

ابزاري كه براي پيچ رولپلاك نما نياز است كدامند؟

 

ابزار اصلي براي اجراي پيچ رولپلاك سنگ نما شامل : پيچ بند ، دريل مخصوص ، پيچ مخصوص در ابعاد استاندارد ، رولپلاك در ابعاد متناسب با پيچ مصرفي ، رنگ و بتونه مخصوص با رنگ سنگ نماي ساختمان و … مي باشد.

ايا با پيچ رولپلاك سنگ ظاهر نما تغيير مي كند؟

جواب اين سوال خير است ، زيرا پس از پايان كار پيچ و رولپلاك نما با استفاده از بتونه و رنگ سطح نقاطي كه پيچ در سنگ قرار گرفته است پوشانده مي شود و به علت مواد خاص براي اين منظور در مدت كوتاهي جذب سنگ شده و ماندگاري بسيار بالايي دارد و به قول معروف انگار نه انگار كه در سطح سنگ ، پيچ رولپلاك كار شده است و هيچ اثري باقي نمي گذارد.

 

قيمت پيچ رولپلاك سنگ نما بر چه اساس تعيين مي شود؟

 

قيمت پيچ رولپلاك سنگ نماي ساختمان بر اساس پارامترهايي مانند متراژ پروژه ، نوع سنگ نما ، تعداد پيچ و رولپلاك مصرفي ( تعدادي محاسبه مي شود ) و منطقه جغرافيايي پروژه و عوامل ديگري كه در قرارداد ذكر مي شود تعيين مي شود.

دقت كنيد كه قيمت پيچ رولپلاك نماي ساختمان كه توسط تيم كاري ما اعلام مي شود كاملا مناسب و معين بوده و به دليل شعار زرينساب كه رضايت مشتري مقدم بر منافع گروه كاري است همواره سعي كرده ايم كه بهترين خدمات را بهترين قيمت ارائه كنيم.

 

چرا تيم كاري زرين ساب را براي پيچ رولپلاك سنگ نماي ساختمان انتخاب كنيم؟

 

زماني كه تصميم به انجام پيچ و رولپلاك سنگ نما مي كنيد، اولين و مهمترين نكته اي كه بايد به ان توجه كنيد انتخاب درست گروه كاري است كه قرار است اين عمليات را اجرا كند و لازم است به مواردي دقت كنيد كه به چند مورد اشاره مي كنيم:

اولين نكته رزومه و سابقه و تجربه تيم كاري يا افرادي است كه در حوزه پيچ رولپلاك سنگ نماي ساختمان فعاليت دارند و به جرات مي توان گفت موفقيت در اجراي هر پروژه اي وابسته به اين موضوع است.

دومين نكته بحث نيروي كار است كه بايد كاملا با متدهاي كار در ارتفاع و پيچ و رولپلاك سنگ اشنا باشند و بتوانند به خوبي در ارتفاع و موقعيت هاي مختلف كار كنند.

بحث بعدي مسئله قيمت پيچ و رولپلاك نماي ساختمان است كه لازم است تا افراد در ابتدا فريب قيمت هاي پايين و حتي بالا را نخورند و با اعتماد به تيم هاي كاري معتبر و شناخته شده بهترين قيمت را براي پروژه ي خود در نظر بگيرند.

 


برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]